a

Ceník služeb

Ceník tryskání mopedů - Stadion, Babetta 228,207,210  

Tryskání zahrnuje: rám, blatníky, nádrž, kryty řetězů

Od 1200 Kč

Ceník tryskání Jawa 05, 555, 20, 21, Mustang

Tryskání zahrnuje plechařinu - blatníky, kryt řetězu, parabolu a další..

Od 1500 Kč

Ceník tryskání Jawa  - ČZ 125, 175, 250, 350

Tryskání zahrnuje plechařinu - blatníky, kryt řetězu, parabolu, kapsy a další..

od 1800 Kč

Cena tryskání se vždy odvíjí od stavu a posouzení dané věci. Provádíme restaurátorské tryskání za použití různých typů abraziv a za použití restaurátorského tryskacího zařízení. Tlak tryskaní je vždy přizpůsoben dané součástce.

Cena dohodou

Otryskáme Vám jakékoliv díly dle dohody a velikosti dílů. Zákazníkům nabízíme tryskání dílů zahradní techniky - šasi sekaček, riderů a zahradních traktorů.

Technické čištění motorů babetta, stadion,     mopedy                                                                                    


Čištění motoru probíhá v několika fázích.                        1.odmaštění motoru pěnovým čističem                         2.otryskání nízkým tlakem za použití Balotiny 40-70 mikronů - dočištění.                                                         

3. zabroušení drobných defektů                                     

4. opětovné sjednocení balotinou - čistá nová várka          70-110 mikronů - saténový lesk.                               

5. poslední úpravou je vibrační zaleštění v porcelánových kuličkách za použití  speciálního saponátu.

 Celková doba práce cca 4-6 hodin dle typu motoru.   

Cena zahrnuje bloky motoru, válec, hlavu, víka . Přesnou cenu Vám sdělíme při posouzení dílů.      

00 Kč

Technické čištění motorů - Jawa - ČZ

Čištění motoru probíhá v několika fázích.                        1. odmaštění motoru pěnovým čističem                          2. otryskání nízkým tlakem za použití Balotiny 40-70 mikronů - dočištění.                                                           3.zabroušení drobných defektů                                       4.opětovné sjednocení balotinou - čistá nová várka kuliček 70-110 mikronů - saténový lesk.                          5. poslední úpravou je vibrační zaleštění v porcelánových kuličkách za použití speciálního saponátu.                                                                 

Celková doba práce cca 6-8 hodin dle typu motoru. Cena zahrnuje bloky motoru, válec, hlavu, víka Přesnou cenu Vám sdělíme dle posouzení dílů.

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na tel. 724385879


Renovace mopedů babetta 228


Renovace mopedů Babetta. Nejstarši typy se řadí do kategorie veteránů. Mezi nejvzácnější  typ 228. U tohoto typu lze vyměnit za replikový díl pouze koleno výfuku, rozeta a ráfky. Ostatní díly se musí zrenovovat popřípadě vyrobit. Tento typ je specifický tím, že má kola 19 palců jako stadion S11. V dnešní době sehnat tento 228 s bočními kryty je trošku oříšek a cena v před renovačním stavu se pohybuje okolo 7500 - 9000kč. Jedná se o perspektivního veterána. Všechny asi trošku zajímá cena renovace. Na to že se jedná o babettu se může cena vyšplhat mezi 17000 - 25000kč. Jde o to jak to člověk pojme. Jen výměna ráfků, plášťů, duše, špice, ložiska, obložení, čištění a leštění středů, soustružení bubnů, nové špice, centrování, výměna rozety, výměna cvrčku  a dostaneme se cca na 5800kč pouze kola. Renovace tak je jen pro nadšence těchto strojů.

Očistíme veškeré hliníkové a zinkohliníkové slitiny, jako jsou středy kol - bubny, víka, páčky a další. Pro cenovou kalkulaci nás kontaktujte.