Čištění parou

Provádíme kompletní čištění motocyklů parním čističem Karcher 8/5. Jedná se o profesionální čistič s vysáváním. Výhodou tohoto stroje je možnost plynulého čištění . Na stroji je možná regulace množství vyvíjené páry a tak čištěný díl je rychle suchý.

Technické čištění a leštění hliníkových slitin

Provádíme technické čištění hliníkových dílů moto veteránů. Například bloků a vík motorů, hliníkových středů kol a další. Díly jsou nejprve očištěny parním čištěním za přidání detergentu. Následně jsou balotinovány dvěmi frakcemi skleněných kuliček a následně přeleštěny ve vibračním žlabu. Díly motoru vypadají jako nové a povrch je pololesklý až lesklý. Nejedná se o vyleštění do zrcadlového lesku !

Restaurátorské tryskání auto - moto dílů

Provádíme restaurátorské tryskání tryskání auto - moto dílů. Veškeré díly jsou tryskány jemnými abrazivy, například za použití balotiny ( skleněné kuličky ), Jemným abrazivem určeným pro hliník a v neposlední řadě drcenými skořápkami a nebo sodou. Každé abrazivo má své určení pro různé druhy materiálů. Tryskání probíhá v tryskacím boxu za použití nízkého tlaku vzduchu, aby nedošlo k poškození dílu. Velikost zrna abraziva se uvádí v jednotkách mikronů, nejběžněji u balotiny používáme zrno 70 - 100 mikronu a 200 - 300 mikronu.

OBJEDNEJTE SI NAŠE SLUŽBY

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.