Babetta 210

Renovace na přání.

Renovace mopedů Babetta 228, 206, 207, 210, 215

Provádíme kompletní renovace mopedů babetta. Moped je kompletně rozebrán a otryskán jemným abrazivem. Veškeré díly jsou zkontrolovány a opraveny sváry. Následuje zinkování základní práškovou barvou. Po vypálení barvy následuje lakování práškovou barvou dle výběru ze vzorníku RAL. Před kompletací jsou zkontrolovány chromové díly, jako jsou řídítka, kola, nosiče a další drobné díly. Pokud je stav pro rozleštění tak se provede. V případě, že je chrom poškozen tak se provede buď nové chromování a nebo výměna dílu za nový. Následně se provede kompletace tlumičů - soustružení silonových vložek a smontování tlumičů pérování. Dále se provede výměna ložisek v kolech, pokud není nutná výměna ráfků. Moped se postaví na kola. Dále provedeme GO motoru. Motor se demontuje, vyčistí a vyleští se bloky motoru, válec a hlava. Válec se odváží na výbrus.
Provádí se výměna ojnice a vyvážení kliky. Následuje kompletece motoru. Nová ložiska, výměna poškozených hřídelí a ozubených kol. Motor se namontuje zpět na rám. Elektrická instalace se automaticky dává nová. Moped je ve stavu jako by vyjel z výrobního pásu.

Babetta 207

Jawa 555

Renovace JAWA 50

Provádíme renovace malých motocyklů JAWA 50.
Vše je na přání zákazníka.
Jawa 20

Jawa 20

Čz 175 sport a 175

ČZ 175 sport typ 477. Provedena částečná renovace. Lakování dílů, výměna ráfků Očištění motoru a lakování válce. Výměna lanek, nový výfuk a koleno.

ČZ 175 typ 487. Provedená oprava elektro instalace a rozleštění laku.